Skip links

Upgrade Team

PRZEMYSŁAW MALATYŃSKI

Aktywność fizyczna, w szczególności sztuki i sporty walki od zawsze były moją pasją i stały się nieodłącznym elementem mojego życia.
Jestem pomysłodawcą i właścicielem Studia UPGRADE! Miejsca, które ma być również Twoją intymną przestrzenią do ulepszania siebie.

Upgrade Yourself with UPGRADE!!!

HISTORIA:

Po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Szczecinie wyjechałem do Stanów Zjednoczonych – San Diego w Kalifornii, gdzie mieszkałem przez ponad 10 lat. Przebywając tam miałem możliwość nie tylko doskonalenia już posiadanych umiejętności w dziedzinie sztuk walki, ale także pozyskałem nowe.

OSIĄGNIĘCIA:

Pozyskane przeze mnie umiejętności w dziedzinie sztuk walki nie opierają się wyłącznie o technikę. Dzięki swojej kolejnej pasji jaką jest podróżowanie, zetknąłem się ze sztukami walki u źródła- w miejscach, z których się wywodzą. Pozwoliło to niewątpliwie lepiej poznać ich sens – ideę i cel jakie im przyświecają. Sztuki walki to nie tylko sprawność fizyczna i umiejętności techniczne, ale również rozwój osobowości.

DOŚWIADCZENIA i WIEDZA:

Jest ich wiele i chętnie się nimi z Wami podzielę podczas spotkań w UPGRADE, poniżej kilka przykładów.
Kilkukrotnie zdobyłem tytuł mistrza Kalifornii w TAEKWONDO oraz stoczyłem kilkanaście walk na zasadach Muay Tai i Kickboxingu.
Zdobyłem również czarny pas oraz uzyskałem tytuł II dana w TAEKWONDO i HAPKIDO.
W Stanach Zjednoczonych trenowałem Muay Tai pod okiem jednego z najlepszych trenerów w tej dziedzinie – Jhanex Alviz.

KOMPETENCJE:

Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie jako instruktor sztuk walki, trener personalny oraz manager klubów fitness zdobywałem również w Polsce, gdzie uzyskałem międzynarodowe uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora Krav-Maga.

OD IDEI DO CELU:

W ten sposób zrodził się pomysł stworzenia profesjonalnego studia, które połączy rozwój fizyczny z rozwojem duchowym. Jego realizacja wymagała nakładu czasu, jednak z jednej strony zdobyte umiejętności zawodowe (wiedza prawnicza), które pomogły mi w zrealizowaniu tego planu od strony formalno – prawnej, z drugiej zaś umiejętności zdobyte w dziedzinie sztuk walki, jako trener personalny sprawiły, że z ogromną przyjemnością mogę zaprosić do odwiedzenia mojego studia.

JAKUB MIERZWA

Jestem trenerem Personalnym, który posiada wiele umiejętności, ogromną wiedzę i na podstawie tego układa plany treningowe oraz diety, dzięki którym osiągniesz swoje założone cele. Jeśli Mamy coś robić, to róbmy to na 100%! Sport jest moją drogą w życiu, wielką pasją i kierunkiem rozwoju osobistego.

OSIĄGNIĘCIA I KOMPETENCJE:

Poza wieloma odbytymi szkoleniami nieustannie się dokształcam, analizuję aktualne badania naukowe, oglądam filmy instruktażowe, czytam literaturę branżową. Nauczę Cię o budowie Twojego ciała, dowiesz się, jakie mięśnie pracują przy danym ćwiczeniu i pomogę Ci w znalezieniu i wyćwiczeniu najsłabszych mięśni, nawet tych o istnieniu których jeszcze nie wiesz.

Zapraszam na moje treningi. Przyjdź i sprawdź, jak dużo możemy razem osiągnąć!

Odbyłem między innymi następujące kursy:

– PFS®️ Personal Trainer
– PFS®️ Gym instructor
– PFS®️ Core Stability
– PFS®️ DIETETYKA I SUPLEMENTACJA BAS
– Trening funkcjonalny
– Przygotowanie motoryczne pod wybrany sport
– Stretching
– Mobility work/ Trening mobilizacyjny
– Kulturystyka (Bodybuilding)

MONIKA ŚCIESIŃSKA

Jestem absolwentką Prawa na Uniwersytecie Gdańskim, w życiu codziennym łączę dwie moje wielkie pasje – prawo i indoor cycling. Ten sport jest dla mnie miłością od pierwszego treningu, i od wielu lat nieodmiennie mnie fascynuje.

HISTORIA:

Od 10 lat czynnie pracuję jako instruktorka zajęć grupowych indoor cycling, w trakcie których łączę to, co najbardziej trafia do mojego serca – muzykę i kolarstwo. Jestem zwolenniczką zdrowego oraz świadomego odżywiania, i tę filozofię staram się wpoić moim podopiecznym.

OSIĄGNIĘCIA I KOMPETENCJE:

Mogę pochwalić się grupą stałych uczestników zajęć, wśród których jest wiele osób, które mimo początkowej niechęci do tego sportu, zaraziły się moją pasją.

Na moich zajęciach możecie liczyć na dużo dobrej energii, solidny wysiłek oraz muzykę, która dodaje sił. Moje treningi prowadzę z zaangażowaniem, motywuję, zwracam uwagę na technikę jazdy. Swoich podopiecznych przekonuję, że regularny trening przynosi efekty – buduje wytrzymałość, zwiększa dynamikę, poprawia koordynację, modeluje sylwetkę. Wierzę, że aktywność fizyczna to najlepszy sposób na zdrowie i dobry humor.

Lubię powtarzać, że nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, które sami sobie wmawiamy.

DIANA SMOLARZ

Jestem zapaloną maniaczką tańca i dobrej zabawy. Uwielbiam widzieć jak Zumba sprawia Wam ogromną radość. Czuję, że moją misją jest poprawiać Wam humor i regularnie dostarczać dawkę endorfin. Przy tym zrobić porządny trening, rozciągnąć pospinane mięśnie, a na koniec się zrelaksować.

HISTORIA:

Już od dziecka sport zakorzenił się na stałe w moim życiu. Koszykówka, unihokej, piłka ręczna w podstawówce robiły furrorę, jadnak to taniec zawładną moim sercem. Pierwsze kroki rozpoczęłam w Zespole tanecznym „Impuls” i niejednokrotnie stawałam na podium w Ogólnopolskich Przeglądach Tanecznych. Kiedy w Polsce pojawiła się Zumba Fitness połączenie tańców latynosko – amerykańskich z fitnessem okazało się być idealnym duetem.

Równowaga w przyrodzie również musi być, tak więc stale rozwijając się dla siebie i swoich klientów postanowiłam zgłębiać techniki stretchingu i relaksacji. Nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne jest rozciąganie naszych mięśni. Sam trening nie da takich rezulatów jak w połączniu ze stretchingiem.

OSIĄGNIĘCIA:

Za główny cel, pomijając zadowolenie i radość klienta, postawiałam sobie wyrobienie własnej marki. Udało się stworzyć Szkołę Tańca Zumba by ZuBla.

DOŚWIADCZENIA i WIEDZA:

– 8 lat pracy jako czynny Instruktor Zumba Fitness na Podlasiu, Mazurach i Pomorzu.
– Udział w Projekcie Plaża TVN Kołobrzeg 2019 – pokaz Zumba Fitness i Strong by Zumba.
– Organizacja maratonów oraz eventów na świeżym powietrzu.
– Prowadzenie Zumba Kids na piknikach, festynach rodzinnych, urodzinach.
– Stałe zajęcia w żłobkach, przedszkolach i szkołach z dziećmi.

KOMPETENCJE:

Instruktor:
Zumba® Fitness
Strong by Zumba®
Zumba® Kids i Zumba® Kids JUNIOR
Zumba® „Mama & Baby”
Zumba® GOLD
Stretching

BOGNA CUDNA-KUS

Pierwszy raz na macie stanęłam w 2000 roku, wtedy rozpoczęłam studia na wydziale Architektury i Urbanistyki na politechnice Gdańskiej. Jestem dumną Mamą swoich dzieci i dumna Ciocią niemoich (uczę rysunku i ceramiki). Fascynacja Jogą pozostała ze mną przez te 19 lat. Praktykowałam pod okiem wielu nauczycieli, od każdego czerpiąc według moich potrzeb i wciąż się uczę. Moje podejście do jogi, oczekiwania i własne trudności wciąż ewoluują, proces jest niezmiennie niezmiernie ciekawy. Traktuję jogę jako odskocznię od codzienności, relaksujący moment skupienia uwagi na swoim ciele i wnętrzu, pracę nad sobą i DLA SIEBIE, pokonywanie swoich barier, odzyskiwanie pozytywnego kontaktu z własnym ciałem.

CO JOGA DA TOBIE?

Możesz być znacznie silniejszy (nie tylko fizycznie), mieć elastyczne, gibkie ciało. Możesz bardzo poprawić stan swojego kręgosłupa, szczególnie jeśli dużo siedzisz (a z pewnością siedzisz za dużo). Możesz nauczyć się świadomie wyciszać, rozluźniać, relaksować ciało po codziennej pełnej stresu bieganinie. Możesz odzyskać energię i sprawność „sprzed czasów biurkowych”, zadbać o siebie na przyszłość. Możesz bardzo poprawić koncentrację, a także odkryć umiejętności swojego ciała, o które się nie podejrzewałeś. Możesz straci na wadze i pięknie wymodelować sylwetkę. A na deser – poprawić humor 😊

JEŚLI NADAL MYŚLISZ:

„Joga jest za nudna i statyczna” – gwarantuje, że złapiesz zadyszkę;
„Jestem za sztywny” – pomogę Ci zdobyć luz, gibkość i elastyczność;
„To jest zbyt skomplikowane” – tylko na początku, jak wszystko – pomogę Ci;
„Nie lubię kadzidełek, etc” – joga to praca nad sobą, nie sklep z ubraniami z Indii. Zamiast kadzidełek będzie KREW POT I ŁZY!!! Oczywiście żartuję 😉 Nie będzie kadzidełek i krwi.

Już niejedną upartą osobę zaraziłam pasją do jogi i jestem z tego bardzo dumna. Z radością pomogę Ci postawić pierwsze kroki ma macie.

UPGRADE Yourself…
Umów się na spotkanie!

ZADZWOŃ
Return to top of page