Skip links

Upgrade Team

PRZEMYSŁAW MALATYŃSKI

Aktywność fizyczna, w szczególności sztuki i sporty walki od zawsze były moją pasją i stały się nieodłącznym elementem mojego życia.
Jestem pomysłodawcą i właścicielem Studia UPGRADE! Miejsca, które ma być również Twoją intymną przestrzenią do ulepszania siebie.

Upgrade Yourself with UPGRADE!!!

HISTORIA:

Po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Szczecinie wyjechałem do Stanów Zjednoczonych – San Diego w Kalifornii, gdzie mieszkałem przez ponad 10 lat. Przebywając tam miałem możliwość nie tylko doskonalenia już posiadanych umiejętności w dziedzinie sztuk walki, ale także pozyskałem nowe.

OSIĄGNIĘCIA:

Pozyskane przeze mnie umiejętności w dziedzinie sztuk walki nie opierają się wyłącznie o technikę. Dzięki swojej kolejnej pasji jaką jest podróżowanie, zetknąłem się ze sztukami walki u źródła- w miejscach, z których się wywodzą. Pozwoliło to niewątpliwie lepiej poznać ich sens – ideę i cel jakie im przyświecają. Sztuki walki to nie tylko sprawność fizyczna i umiejętności techniczne, ale również rozwój osobowości.

DOŚWIADCZENIA i WIEDZA:

Jest ich wiele i chętnie się nimi z Wami podzielę podczas spotkań w UPGRADE, poniżej kilka przykładów.
Kilkukrotnie zdobyłem tytuł mistrza Kalifornii w TAEKWONDO oraz stoczyłem kilkanaście walk na zasadach Muay Tai i Kickboxingu.
Zdobyłem również czarny pas oraz uzyskałem tytuł II dana w TAEKWONDO i HAPKIDO.
W Stanach Zjednoczonych trenowałem Muay Tai pod okiem jednego z najlepszych trenerów w tej dziedzinie – Jhanex Alviz.

KOMPETENCJE:

Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie jako instruktor sztuk walki, trener personalny oraz manager klubów fitness zdobywałem również w Polsce, gdzie uzyskałem międzynarodowe uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora Krav-Maga.

OD IDEI DO CELU:

W ten sposób zrodził się pomysł stworzenia profesjonalnego studia, które połączy rozwój fizyczny z rozwojem duchowym. Jego realizacja wymagała nakładu czasu, jednak z jednej strony zdobyte umiejętności zawodowe (wiedza prawnicza), które pomogły mi w zrealizowaniu tego planu od strony formalno – prawnej, z drugiej zaś umiejętności zdobyte w dziedzinie sztuk walki, jako trener personalny sprawiły, że z ogromną przyjemnością mogę zaprosić do odwiedzenia mojego studia.

JAKUB MIERZWA

Jestem trenerem Personalnym, który posiada wiele umiejętności, ogromną wiedzę i na podstawie tego układa plany treningowe oraz diety, dzięki którym osiągniesz swoje założone cele. Jeśli Mamy coś robić, to róbmy to na 100%! Sport jest moją drogą w życiu, wielką pasją i kierunkiem rozwoju osobistego.

OSIĄGNIĘCIA I KOMPETENCJE:

Poza wieloma odbytymi szkoleniami nieustannie się dokształcam, analizuję aktualne badania naukowe, oglądam filmy instruktażowe, czytam literaturę branżową. Nauczę Cię o budowie Twojego ciała, dowiesz się, jakie mięśnie pracują przy danym ćwiczeniu i pomogę Ci w znalezieniu i wyćwiczeniu najsłabszych mięśni, nawet tych o istnieniu których jeszcze nie wiesz.

Zapraszam na moje treningi. Przyjdź i sprawdź, jak dużo możemy razem osiągnąć!

Odbyłem między innymi następujące kursy:

– PFS®️ Personal Trainer
– PFS®️ Gym instructor
– PFS®️ Core Stability
– PFS®️ DIETETYKA I SUPLEMENTACJA BAS
– Trening funkcjonalny
– Przygotowanie motoryczne pod wybrany sport
– Stretching
– Mobility work/ Trening mobilizacyjny
– Kulturystyka (Bodybuilding)

DIANA SMOLARZ

Jestem zapaloną maniaczką tańca i dobrej zabawy. Uwielbiam widzieć jak Zumba sprawia Wam ogromną radość. Czuję, że moją misją jest poprawiać Wam humor i regularnie dostarczać dawkę endorfin. Przy tym zrobić porządny trening, rozciągnąć pospinane mięśnie, a na koniec się zrelaksować.

HISTORIA:

Już od dziecka sport zakorzenił się na stałe w moim życiu. Koszykówka, unihokej, piłka ręczna w podstawówce robiły furrorę, jadnak to taniec zawładną moim sercem. Pierwsze kroki rozpoczęłam w Zespole tanecznym „Impuls” i niejednokrotnie stawałam na podium w Ogólnopolskich Przeglądach Tanecznych. Kiedy w Polsce pojawiła się Zumba Fitness połączenie tańców latynosko – amerykańskich z fitnessem okazało się być idealnym duetem.

Równowaga w przyrodzie również musi być, tak więc stale rozwijając się dla siebie i swoich klientów postanowiłam zgłębiać techniki stretchingu i relaksacji. Nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne jest rozciąganie naszych mięśni. Sam trening nie da takich rezulatów jak w połączniu ze stretchingiem.

OSIĄGNIĘCIA:

Za główny cel, pomijając zadowolenie i radość klienta, postawiałam sobie wyrobienie własnej marki. Udało się stworzyć Szkołę Tańca Zumba by ZuBla.

DOŚWIADCZENIA i WIEDZA:

– 8 lat pracy jako czynny Instruktor Zumba Fitness na Podlasiu, Mazurach i Pomorzu.
– Udział w Projekcie Plaża TVN Kołobrzeg 2019 – pokaz Zumba Fitness i Strong by Zumba.
– Organizacja maratonów oraz eventów na świeżym powietrzu.
– Prowadzenie Zumba Kids na piknikach, festynach rodzinnych, urodzinach.
– Stałe zajęcia w żłobkach, przedszkolach i szkołach z dziećmi.

KOMPETENCJE:

Instruktor:
Zumba® Fitness
Strong by Zumba®
Zumba® Kids i Zumba® Kids JUNIOR
Zumba® „Mama & Baby”
Zumba® GOLD
Stretching

BOGNA CUDNA-KUS

Pierwszy raz na macie stanęłam w 2000 roku, wtedy rozpoczęłam studia na wydziale Architektury i Urbanistyki na politechnice Gdańskiej. Jestem dumną Mamą swoich dzieci i dumna Ciocią niemoich (uczę rysunku i ceramiki). Fascynacja Jogą pozostała ze mną przez te 19 lat. Praktykowałam pod okiem wielu nauczycieli, od każdego czerpiąc według moich potrzeb i wciąż się uczę. Moje podejście do jogi, oczekiwania i własne trudności wciąż ewoluują, proces jest niezmiennie niezmiernie ciekawy. Traktuję jogę jako odskocznię od codzienności, relaksujący moment skupienia uwagi na swoim ciele i wnętrzu, pracę nad sobą i DLA SIEBIE, pokonywanie swoich barier, odzyskiwanie pozytywnego kontaktu z własnym ciałem.

CO JOGA DA TOBIE?

Możesz być znacznie silniejszy (nie tylko fizycznie), mieć elastyczne, gibkie ciało. Możesz bardzo poprawić stan swojego kręgosłupa, szczególnie jeśli dużo siedzisz (a z pewnością siedzisz za dużo). Możesz nauczyć się świadomie wyciszać, rozluźniać, relaksować ciało po codziennej pełnej stresu bieganinie. Możesz odzyskać energię i sprawność „sprzed czasów biurkowych”, zadbać o siebie na przyszłość. Możesz bardzo poprawić koncentrację, a także odkryć umiejętności swojego ciała, o które się nie podejrzewałeś. Możesz straci na wadze i pięknie wymodelować sylwetkę. A na deser – poprawić humor 😊

JEŚLI NADAL MYŚLISZ:

„Joga jest za nudna i statyczna” – gwarantuje, że złapiesz zadyszkę;
„Jestem za sztywny” – pomogę Ci zdobyć luz, gibkość i elastyczność;
„To jest zbyt skomplikowane” – tylko na początku, jak wszystko – pomogę Ci;
„Nie lubię kadzidełek, etc” – joga to praca nad sobą, nie sklep z ubraniami z Indii. Zamiast kadzidełek będzie KREW POT I ŁZY!!! Oczywiście żartuję 😉 Nie będzie kadzidełek i krwi.

Już niejedną upartą osobę zaraziłam pasją do jogi i jestem z tego bardzo dumna. Z radością pomogę Ci postawić pierwsze kroki ma macie.

UPGRADE Yourself…
Umów się na spotkanie!

ZADZWOŃ
Return to top of page