Skip links

Upgrade Team

PRZEMYSŁAW MALATYŃSKI

Aktywność fizyczna, w szczególności sztuki i sporty walki od zawsze były moją pasją i stały się nieodłącznym elementem mojego życia.
Jestem pomysłodawcą i właścicielem Studia UPGRADE! Miejsca, które ma być również Twoją intymną przestrzenią do ulepszania siebie.

Upgrade Yourself with UPGRADE!!!

HISTORIA:

Po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Szczecinie wyjechałem do Stanów Zjednoczonych – San Diego w Kalifornii, gdzie mieszkałem przez ponad 10 lat. Przebywając tam miałem możliwość nie tylko doskonalenia już posiadanych umiejętności w dziedzinie sztuk walki, ale także pozyskałem nowe.

OSIĄGNIĘCIA:

Pozyskane przeze mnie umiejętności w dziedzinie sztuk walki nie opierają się wyłącznie o technikę. Dzięki swojej kolejnej pasji jaką jest podróżowanie, zetknąłem się ze sztukami walki u źródła- w miejscach, z których się wywodzą. Pozwoliło to niewątpliwie lepiej poznać ich sens – ideę i cel jakie im przyświecają. Sztuki walki to nie tylko sprawność fizyczna i umiejętności techniczne, ale również rozwój osobowości.

DOŚWIADCZENIA i WIEDZA:

Jest ich wiele i chętnie się nimi z Wami podzielę podczas spotkań w UPGRADE, poniżej kilka przykładów.
Kilkukrotnie zdobyłem tytuł mistrza Kalifornii w TAEKWONDO oraz stoczyłem kilkanaście walk na zasadach Muay Tai i Kickboxingu.
Zdobyłem również czarny pas oraz uzyskałem tytuł II dana w TAEKWONDO i HAPKIDO.
W Stanach Zjednoczonych trenowałem Muay Tai pod okiem jednego z najlepszych trenerów w tej dziedzinie – Jhanex Alviz.

KOMPETENCJE:

Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie jako instruktor sztuk walki, trener personalny oraz manager klubów fitness zdobywałem również w Polsce, gdzie uzyskałem międzynarodowe uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora Krav-Maga.

OD IDEI DO CELU:

W ten sposób zrodził się pomysł stworzenia profesjonalnego studia, które połączy rozwój fizyczny z rozwojem duchowym. Jego realizacja wymagała nakładu czasu, jednak z jednej strony zdobyte umiejętności zawodowe (wiedza prawnicza), które pomogły mi w zrealizowaniu tego planu od strony formalno – prawnej, z drugiej zaś umiejętności zdobyte w dziedzinie sztuk walki, jako trener personalny sprawiły, że z ogromną przyjemnością mogę zaprosić do odwiedzenia mojego studia.

SEBASTIAN PARAT

Jestem pasjonatem ruchu, trenerem z otwartą głową i z wizją budowania ciała jako maszyny zdolnej do wielopłaszczyznowego wysiłku: salt, kopnięć, sportów walki, sprawności siłowej i wytrzymałościowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w uprawianiu kalisteniki, sportów sprawnościowych typu parkour, capoeira, tricking.  Od wielu lat pracuję również jako instruktor osobisty oraz masażysta. Dzięki temu mam dobry wgląd w potrzeby ludzkiego ciała oraz szeroki asortyment narzędzi do pracy nad nim.

Zapraszam na zajęcia grupowe oraz indywidualne oraz masaże. Pod moim czujnym okiem poprawisz swoją kondycję, wyrzeźbisz mięśnie i nabierzesz siły oraz gibkości. Do zobaczenia!

MONIKA SOLIWODA

Jestem instruktorem fitness, terapeutą ruchowym, promotorem aktywnego stylu życia i trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem.

Przez lata prowadzenia zajęć, niemal po każdej godzinie, przychodziły do mnie osoby z obawą czy przy ich stanie zdrowia trening, który wykonujemy jest dla nich bezpieczny. I nie ważne czy były to bóle kręgosłupa, problemy z tarczycą, wysiłkowe nietrzymanie moczu, rozejście mięśni prostych brzucha, kontuzja kolana czy biodra. Dzięki temu zrozumiałam jak ważne jest to, aby dać moim klientkom poczucie bezpieczeństwa i pokazać im drogę, która  jest pozbawiona ryzyka kontuzji i daje im wymarzone rezultaty. Dlatego dalsza edukacja i specjalizacja w treningu personalnym, a później medycznym daje mi pełen wachlarz umiejętności, dzięki którym, wraz z moimi podopiecznymi, realizujemy ich cele w pełni bezpieczny sposób.

Jeśli chcesz żebym pomogła Tobie zadbać o dobrą formę, nauczyć Cię dobrych nawyków ruchowych i żywieniowych, co pozwoli Ci schudnąć w zdrowy sposób odezwij się do mnie w celu umówienia bezpłatnej konsultacji.

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA:

Moje najbardziej wartościowe szkolenie dotyczące treningów odbyłam w prestiżowej szkole Blackroll i był to kierunek związany z treningiem medycznym. Od czerwca 2019 r. jestem Terapeutą Ruchowym.

– Blackroll Therapy Terapeuta Ruchowy
– Mauricz Dietetyka i Suplementacja, poziom I, II, III
– PFS Personal Trainer
– PFS Gym Instructor
– PFI Zdrowy Kręgosłup
– PFI Power Gyro Stretch
– PFI Stretching Plus
– Functional Fitness Training
– PFS Core Stabitity Level II
– PFS Pilates I i II
– PFS Pilates Equipment Roll&Ring
– bodyART, bodyART Dynamic, bodyArt Energetic
– Deep Work
– Magister Turystyki i Rekreacji ze specjalizacją Kinezygerontoprofilaktyka
– Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki
– Uczestnictwo w wielu warsztatach i konwencjach fitness.

BOGNA CUDNA-KUS

Pierwszy raz na macie stanęłam w 2000 roku, wtedy rozpoczęłam studia na wydziale Architektury i Urbanistyki na politechnice Gdańskiej. Jestem dumną Mamą swoich dzieci i dumna Ciocią nie moich (uczę rysunku i ceramiki). Fascynacja Jogą pozostała ze mną przez te 19 lat. Praktykowałam pod okiem wielu nauczycieli, od każdego czerpiąc według moich potrzeb i wciąż się uczę. Moje podejście do jogi, oczekiwania i własne trudności wciąż ewoluują, proces jest niezmiennie niezmiernie ciekawy. Traktuję jogę jako odskocznię od codzienności, relaksujący moment skupienia uwagi na swoim ciele i wnętrzu, pracę nad sobą i DLA SIEBIE, pokonywanie swoich barier, odzyskiwanie pozytywnego kontaktu z własnym ciałem.

CO JOGA DA TOBIE?

Możesz być znacznie silniejszy (nie tylko fizycznie), mieć elastyczne, gibkie ciało. Możesz bardzo poprawić stan swojego kręgosłupa, szczególnie jeśli dużo siedzisz (a z pewnością siedzisz za dużo). Możesz nauczyć się świadomie wyciszać, rozluźniać, relaksować ciało po codziennej pełnej stresu bieganinie. Możesz odzyskać energię i sprawność „sprzed czasów biurkowych”, zadbać o siebie na przyszłość. Możesz bardzo poprawić koncentrację, a także odkryć umiejętności swojego ciała, o które się nie podejrzewałeś. Możesz straci na wadze i pięknie wymodelować sylwetkę. A na deser – poprawić humor 😊

JEŚLI NADAL MYŚLISZ:

„Joga jest za nudna i statyczna” – gwarantuje, że złapiesz zadyszkę;
„Jestem za sztywny” – pomogę Ci zdobyć luz, gibkość i elastyczność;
„To jest zbyt skomplikowane” – tylko na początku, jak wszystko – pomogę Ci;
„Nie lubię kadzidełek, etc” – joga to praca nad sobą, nie sklep z ubraniami z Indii. Zamiast kadzidełek będzie KREW POT I ŁZY!!! Oczywiście żartuję 😉 Nie będzie kadzidełek i krwi.

Już niejedną upartą osobę zaraziłam pasją do jogi i jestem z tego bardzo dumna. Z radością pomogę Ci postawić pierwsze kroki ma macie.

DIANA SMOLARZ

Jestem zapaloną maniaczką tańca i dobrej zabawy. Uwielbiam widzieć jak Zumba sprawia Wam ogromną radość. Czuję, że moją misją jest poprawiać Wam humor i regularnie dostarczać dawkę endorfin. Przy tym zrobić porządny trening, rozciągnąć pospinane mięśnie, a na koniec się zrelaksować.

HISTORIA:

Już od dziecka sport zakorzenił się na stałe w moim życiu. Koszykówka, unihokej, piłka ręczna w podstawówce robiły furrorę, jadnak to taniec zawładną moim sercem. Pierwsze kroki rozpoczęłam w Zespole tanecznym „Impuls” i niejednokrotnie stawałam na podium w Ogólnopolskich Przeglądach Tanecznych. Kiedy w Polsce pojawiła się Zumba Fitness połączenie tańców latynosko – amerykańskich z fitnessem okazało się być idealnym duetem.

Równowaga w przyrodzie również musi być, tak więc stale rozwijając się dla siebie i swoich klientów postanowiłam zgłębiać techniki stretchingu i relaksacji. Nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne jest rozciąganie naszych mięśni. Sam trening nie da takich rezulatów jak w połączniu ze stretchingiem.

OSIĄGNIĘCIA:

Za główny cel, pomijając zadowolenie i radość klienta, postawiałam sobie wyrobienie własnej marki. Udało się stworzyć Szkołę Tańca Zumba by ZuBla.

DOŚWIADCZENIA i WIEDZA:

– 8 lat pracy jako czynny Instruktor Zumba Fitness na Podlasiu, Mazurach i Pomorzu.
– Udział w Projekcie Plaża TVN Kołobrzeg 2019 – pokaz Zumba Fitness i Strong by Zumba.
– Organizacja maratonów oraz eventów na świeżym powietrzu.
– Prowadzenie Zumba Kids na piknikach, festynach rodzinnych, urodzinach.
– Stałe zajęcia w żłobkach, przedszkolach i szkołach z dziećmi.

KOMPETENCJE:

Instruktor:
Zumba® Fitness
Strong by Zumba®
Zumba® Kids i Zumba® Kids JUNIOR
Zumba® „Mama & Baby”
Zumba® GOLD
Stretching

UPGRADE Yourself…
Umów się na spotkanie!

ZADZWOŃ
Return to top of page