Skip links

Krav Maga Kids

Krav Maga Kids

Krav Maga Kids to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci z elementami samoobrony prowadzone w formie zabawowej.
Swobodna atmosfera oraz bezpośredni kontakt dziecka z rówieśnikami i instruktorem, z równoczesnym ustaleniem i egzekwowaniem zasad a także dyscypliną podczas zajęć zdecydowanie pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka. Największą zaletą prowadzonych zajęć dla dzieci jest położenie silnego nacisku na kształtowanie świadomości procedur bezpieczeństwa* oraz elementy ćwiczeń korekcyjnych – niezwykle ważnych dla właściwego wzrostu i kształtowania prawidłowej postawy ciała młodych osób.

*procedury bezpieczeństwa dla najmłodszych to podstawowe zasady i taktyki zachowania się podczas sytuacji zagrożenia, np. co robić w przypadku nagabywania przez nieznajomych, jak bezpiecznie upadać, jak skutecznie wezwać pomoc/pogotowie itp. itd.

„Zwinny Twardziel” to treningi przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia. Na treningach w naukę głównego systemu, jakim jest Krav Maga, wplatane są elementy innych sztuk walk takich jak Judo, JuJitsu, Aikido. Ponad to wpaja się dzieciom szacunek i tolerancję wobec innych, systematyczność, potrzebę samorozwoju, uczy dobrych nawyków i prawidłowego reagowania w sytuacjach różnego typu sytuacji i zagrożeń. Dzięki zajęciom Krav Maga Kids dzieci zyskują pewność siebie, sprawność fizyczną i intelektualną. Uczą się radzenia sobie ze stresem oraz pracować i działać w grupie. Zawiązują się nowe znajomości i przyjaźnie.
> Program techniczny został tak zmodyfikowany, aby dzieci w prosty i przystępny sposób mogły opanować podstawy Krav Maga. Z programu usunięto elementy agresywnej samoobrony takie jak uderzenia w głowę, atak na oczy, czy uderzenia w krocze, a także walki sparingowe charakterystyczne dla programu przeznaczonego dla dorosłych.
> Dziecko i rodzic mają możliwość wyraźnego obserwowania rozwoju ucznia. Kolejne stopnie (pasy i belki) w przystępny sposób ukazują poziom zaawansowania budując w dzieciach chęć rozwoju i pokonywania kolejnych barier. Każdy poziom weryfikowany jest egzaminem, po którym uczeń otrzymuje kolejne pasy i belki – od białego, przez żółty i pomarańczowy, po zielony. W momencie ukończenia 15 roku życia adept przechodzi do grupy treningowej dla młodzieży i dorosłych, w której zachowuje uzyskany dotychczas stopień i ma możliwość dalszego rozwoju poprzez realizowanie pełnego programu technicznego EFKM/SKMP.

KMK-32

Dla kogo?

Dla dzieci 6 – 10 lat – rozwijają ogólną sprawność fizyczną oraz cechy takie jak: równowaga, koordynacja ruchowa, koncentracja, dyscyplina czy praca zespołowa. Podopieczni trenując mile spędzają czas podczas zabawach ruchowych, grach sprawnościowych oraz nauce podstawowych technik samoobrony i Krav Maga.

Przykładowe cele?

Wspomaganie rozwoju psychofizycznego podopiecznych niezależnie od wieku.

Mobilizacja i motywacja do wzmożonego wysiłku i ciągłego rozwoju.

Przełamanie się do stawiania sobie coraz to nowych celów życiowych.

Zmiana negatywnego otoczenia odciągając tym samym od potencjalnych problemów.

Pokonywanie trudności codziennego treningu i zdobywanie kolejnych stopni szkoleniowych.

Korekta złych zachowań u dzieci.

Nasze zajęcia uczą szacunku dla samego siebie i drugiego człowieka, zachęcają do niesienia pomocy innym i budowania atmosfery przyjaźni wśród trenujących.

KMK-32

Korzyści?

Zajęcia Krav Maga Kids uczą skupienia, koncentracji, uwagi oraz umiejętności pokonywania niepowodzeń i trudności w życiu.

Trening w grupie uczy zachowań społecznych, pozwala znaleźć nowych przyjaciół oraz nowe wzory do naśladowania.

Rozwijamy fundamenty zdrowej dorosłości: siłę, szybkość, zręczność i wytrzymałość.

Pokonujemy swoje słabości i lęki poprzez np. uczestnictwo w rywalizacji sportowej.

Uczymy dyscypliny, dobrego zachowania i szacunku do rywala.

Osoby niepełnoletnie na pierwsze zajęcia zapraszamy z rodzicem lub opiekunem.
Precyzyjny czas treningów i ich cele omawiane są na bezpłatnym spotkaniu organizacyjno – informującym.
Pamiętaj, że bez zmiany nawyków żywieniowych trudno będzie osiągnąć zamierzone cele. Nasze kompetencje pomogą Ci we wprowadzeniu smacznych zmian.

CENNIK

Czas trwania jednego treningu to 55 minut.

miesiąc

170

1 trening w tygodniu

miesiąc

300

2 treningi w tygodniu

UPGRADE Yourself…
Umów się na spotkanie!

ZADZWOŃ
Return to top of page